405.2K views
14.5K likes
511 comments
490 shares

Нима бора эрни оркасидан ёш болалари билан чет эльда ,ха утир уйнгда Дуо килиб энди бу Аёл нима килади ,кандок кеволади яхши Сабохон куриб колибди .Вой довдир,ахмок деворасанде ,нимани уйлаб бордикина .